Firma Hakkında

Gelişen teknoloji ile ahşabın şahsa ve kurumlara özel işlenip geliştirilebileceği hayali ile 1984 senesinde Antalya’da çalışmalarına başlayan AGT (Ahşabı Geliştiren Teknoloji), bugün mobilya bileşenleri piyasasında dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olarak etkinlik göstermektedir. AGT, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 400 bin metrekare alana kurulu çağdaş üretim tesislerinde; MDF, MDF-LAM, panel, profil üretimi ile mobilya ve dekorasyon sektörlerine, parke ve süpürgelik üretimi ile de inşaat sektörüne hizmet vermektedir.

Kurulduğu ilk günden bu yana, etik değerlerinden ve nitelik prensiplerinden taviz vermeyen AGT’nin ana hedefi; küçük-büyük demeden bütün müşterileri, çalışanları ve iş ortakları amacıyla nitelik, trend ve gelişim sağlamak. Bugün, 5 kıtada 1000’den çok satış noktası ile niteliğe ve estetiğe ehemmiyet veren milyonlarca insanın hayat alanına, renk, şıklık ve sürdürülebilir canlılık katan firmanın Türkiye genelindeki süregelen bayi kanalının yanı sıra 5 kıtada da satış noktaları bulunuyor. AGT 70’ten çok ülkeye dışalım gerçekleştirmektedir.

Kalite, ulaşılan değil, koşullara göre sıksık yenilenen ve tasarlanan bir hedeftir. Mobilya bileşenleri piyasasında; güvenilir, derli toplu ve kurumsallaşmış bir iş zihniyeti ile ilerleyen teknolojiyi yakından takip ederek üretim niteliğini yükseltmek, müşterilerinin beklenti ve isteklerini tam olarak karşılamak, nitelik idare düzeneğinin etkinliğini artırmak, sektördeki yerinin devalılığını sağlayarak yerel ve uluslararası pazarlarda her vakit tercih edilen bir marka olarak var olmak AGT’nin nitelik politikasıdır.

Bugün, uzun vadeli ve stratejik düşünen, uluslararası standartlara ahengi en önde tutan, “Ahşabı Geliştiren Teknoloji” vizyonuyla yalnızca ülkemizde değil, küresel arenada da piyasası yönlendiren bir önder oyuncu olma yönündeki kararlılığıyla AGT, nitelikyi, estetiği ve şıklığı ehemmiyetseyenlerin tercihi olmayı sürdürmeyi hedefliyor.

Klasik
Silver
Klasik
Silver

Hemen Ara