https://seckintadilat.com/wp-content/uploads/2017/11/2-1-1.jpg

Ev tadilatı problemlu bir proses olarak görülür ve fazlası vakit korkulan bir işlemdir. Profesyonel bir ekip ile birlikte çalışıldığı vakit size uzun vakitli bir basitlik sağlayacaktır. Anahtar teslim tadilat prosedürü ise bizim önerdiğimiz bir sistem. Kalem kalem hesaplandığı vakit sizi parasal yönden daha çok zorlayacak bir miktarın komple ev yapımında daha ideal bir şekilde karşınıza çıkacağınızı bilmenizi isteriz.

Ev tadilatı komple yapıldığı takdirde çok daha basit ve uzun yaşamlı olacaktır. Bunu şimdi sizler amacıyla daha ayrıntılı bir şekilde açıklayacağız. Komple ev tadilatında hangi programları yaptığımızdan bahsedelim:

Komple mutfak tadilatı
Komple banyo tadilatı
Elektrik tesisatı
Su tesisatı
Zemin kaplama (epoksi, parke)
Tavan programları
Dolap programları

Saymış bulunduğumuz programların hepsi aynı ekip doğrulusunda yapıldığı vakit; sistemli bir şekilde başlanıp tamamlanma hali söz hususu bulunduğu amacıyla size verdiği tahmini vakitde tüm işler yetişmiş ve hiçbir tekleme olmadan proje yaşama prosedürüş olacaktır. Tesisat yapan usta, dolap yapan marangoz ile ortak çalıştığı amacıyla hangi dolap modelinin evinize daha iyi olacağını hususşurken odanızın şekline göre tesisatın nereden geçeceğine de ortak bir düşünce alışverişi ile karar verilir. Bu sayede gelecekte sizin amacıyla problem olabilecek durumların önü anahtar teslim tadilat programıyla tamamiyle ortadan kalkmış olacaktır.

En çok merak edilen hususlardan bir öteki de anahtar teslim tadilatın kadar vakitceğidir. Bu husus ile ilgili net bir tarih vermek, vakit saptamak yanlıştır. Her ev kendi özelinde değerlendirilmelidir. Boyuta ve gereksinime göre kendi içersinde değerlendirilmelidir. Bazı evlerde kapılar yapılı bulunduğu amacıyla yapılmazken birtakım evler dolaplarını ellememizi istemiyor. Hangi evin ne kadar vakitceği alanı da burada döneme giriyor. Biz tahmini 10 ile 30 gün arasında evinizi ekibimizle birlikte profesyonel bir şekilde tamamlamayı ön görüyoruz.

Hemen Ara