https://seckintadilat.com/wp-content/uploads/2017/11/2-1-1.jpg

T741

T20A

T25A

T29A

T324

T333

T590

T642

T643

T719

T769

T847

T847

Farklı ebatlarda derzli ya da derzsiz olarak üretilebilen laminat parkeler 6, 7, 8, 10 ya da 12 mm kalınlığında HDF (dayanıklı lif levha) üstüne dekor kağıdı kaplanarak elde edilir. Evlerden kamusal alanlara bütün hayat alanlarında kullanım imkanı vardır.

Laminat Parke Nedir

  Laminat “Sıkılaştırılmış talaş üstüne reçine emdirilmiş kağıt baskıdır.” Dünyada parke olarak değil parke alt başlığında sarfedilen güzel görünüşlü bir kaplama malzemesidir. Üst katman cila tabakası kâğıt tabaka HDF tabakası denge kâğıdı HDF diye tanımladığımız kısım kimyasallar la karıştırılıp yüksek basınç ve ısı altında preslenmiş odun talaşı dır. Bunun yanısıra güzel görüntüsü, sertliği ve fiyatı laminat ı son derece cazip duruma getirmektedir. Eskiyen ya da aşınan bölümlerinin tekrardan cilalamak gibi bir özelliği yokturAyrıca yapımcı firmalar doğrulusunda 5 ila 20 sene arası garantilerle satılmaktadır. Fakat paketlerden çıkan garanti şartlarını iyice okumanızda fayda vardır. Konutlar ve iş yerleri amacıyla imal edilen parkeler ayrıdır, ürünü almadan evvelce kesinlikle kullanacağınız yerle alakalı bilgi vermeniz daha kaliteli bir kullanım amacıyla önemlidir.

  Meşenin ya da çamın doğallığında hayat bulan Yıldız Seri Parkeler. Yıldız Parke AC3 31. Sınıf ürünleri yüksek ve az yoğunluktaki iç mekânlar da kullanılırken, Yıldız Parke AC4 32. Sınıf ürünleri ise orta yoğunluktaki iş yerleri amacıyla kullanılır. Yıldız Parke mutfaktan yatak odasına, oturma odasından çocuk odasına kadar her zemin amacıyla idealdir. Yıldız Parke banyo, tuvalet, sauna ya da duş odası gibi ıslak zeminli yerler amacıyla ideal değildir. Devamlı surette rutubet ve suya maruz kalan ahşap yüzey kabarabilir ve yapısı bozulabilir.Varıoclic, Terraclick ve Smartclick markaları ile 6, 8, 10, 12 mm olarak 31, 32 ve 33. Sınıf yüzey aşınma değerleri ile detaylı yüzey seçenekleri ve yüzey dekorları ile imal edilen laminat parke yer döşemesi olarak geniş bir kullanım alanına sahiptir. Fiziksel özellikleri ve kullanım basitliği yardımıyla zemin dekorasyon ve dizayn uygulamalarında gerektiğince elverişlidir. Birbirinden değişik dekor alternatifi ve estetik görüntüsü ile basit temizlenebilir olması, çizilmeye ve darbelere dirençli yapısı laminat parkeyi zemin döşemesi tercihlerinde ön plana çıkarmaktadır.Varioclic Premium Plus laminat parkelerin yüzeyleri Register Embossing desenlidir. Üretiminde yüksek yoğunlukta 12 mm hdflam kullanılmıştır. Parkenin dört yönü pahlıdır (derzlidir). Yüzey kalitesinde sarfedilen dekor kağıtları 32. Sınıf, AC/4 seviyesindedir. Laminat parkenin bütün üretim değerleri TSE toleransları amacıyladedir. Laminat parkenin 1 paletinde 65 paket (60,37 m²) ürün bulunmaktadır.


Laminat Parke Uygulaması

  Zemine serilen şilte ya da straforla zemin izole edildikten sonra, kilitli sistem parkeler en az fire verecek şekilde dizilir. Dizilme işleminden sonra müşterinin istemiş bulunduğu genişlikte süpürgelikleri yapılır. Kapı Önü Kapama aparatı’nın takılmasıyla parke programı bitirilir

Hemen Ara